Alternatif Tıp ve Sağlık Haberleri – Aktarnette
Anasayfa » Genel » Pasta ve Kekler İçin Uygun Çikolata Seçimi

Pasta ve Kekler İçin Uygun Çikolata Seçimi

Pasta ve Kekler İçin Uygun Çikolata Seçimi

Pasta ve Kekler İçin Uygun Çikolata Seçimi

Son günlerde bir çok kişi yeni çıkan pasta tarifleri veya kek tarifleri ni nasıl yapacağını düşünüyor. Bizimde paylaştığımız pasta ve kekler’de çikolata sosu veya benmari usulü eritilmiş çikolata tarifi oldukça fazla, gerek instagram gerekse facebook ve pinterest de yaptığım paylaşımlarda sıkça eritme çikolatanın pahallığından bahsediliyor.

 

Sizleri anlıyoruz en uygun fiyatlara en güzel pasta ve keki yapmak istiyorsunuz bizde bu konuda biraz araştırma yaptık.Kare çikolata pahalılığından nasıl kurtulursunuz ve lezzetli bir pasta nasıl yaparsınız sorusuna cevap bulduk.

 

Damla Çikolata

Öncelikle belirteyim ki damla çikolata fabrikası yanı başımdaymış bunu geç fark ettim bundan dolayı çok üzgünüm.İzmir bornovada bulunan damla çikolata fabrikası özellikle parça çikolata ve draje çikolata üretimi yapıyor.Hemen yanımda olduğu için fabrikayı gezme imkanımda oldu gayet titiz hijyen ve temizliğe önem veren bir çikolata fabrikası..

Hemen konuyu anlattım direk önüme sütlü parça çikolatayı çıkardılar. Atıştırmalık olarak düşündüm ilk başta ama hem atıştırmalık hemde pasta ve kek için benmari usulü eritip kullanabileceğiniz bir çikolata türü, gecikmeden evde ilk pastayı yaptım. Kare çikolta ile yaptığımdan hiç bir farkı olmadı desem yeridir. Üstelik kare çikolata fiyatlarına bakınca parça çikolata fiyatları sudan ucuza geliyor. Damla çikolata benim gezdiğimde websitesi üzerinden satış yapmıyordu.Şimdi websitesi kurup fabrikadan direk sizlere satış yapıyor.

 

Sizleride damla çikolatanın eşsiz lezzetini denemeye dave ediyorum.Unutmayın artık pasta ve kek yaparken dünya paralar darcamanıza gerek kalmayacak size bol lezzetli pasta ve kek tarifleri diliyorum..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz