Alternatif Tıp ve Sağlık Haberleri – Aktarnette
Anasayfa » Alternatif Tıp » Göğüsleri doğal yoldan nasıl büyütebilirsiniz? Doğal yoldan göğüs büyütme

Göğüsleri doğal yoldan nasıl büyütebilirsiniz? Doğal yoldan göğüs büyütme

Göğüsleri doğal yoldan nasıl büyütebilirsiniz? Doğal yoldan göğüs büyütme

Günümüz toplumunda, büyük göğüslü kadınlar, küçük gögüslü meslektaşlarından çok daha fazla sevilmektedir. Düzgün vücutlu ve büyük göğüslü kadınlar erkeklerin büyük bir yüzdesini çekmektedir. Büyütülmüş bir meme bezi genellikle bir güzellik ve çekicilik standardı olarak kullanılır. Kısacası, büyük göğüsler bir kadının kendini iyi hissetmesini sağlar.

Ne yazık ki, tüm kadınlar bu zarif fiziksel özelliği üreten genetik yapıya sahip değildir. Genetik Piyango’yu kazanmayı başaramamış olan kadınlar için bu, özgüvenlerini etkileyebilir ve bu nedenle, bu kadınlar göğüs boyutlarını nasıl geliştirecekleri konusunda doğal veya doğal olmayan yollar ararlar.

Bir çok kadın göğüslerini büyütme sürecinde çaresiz kalıyor. Çaresizlik halsizliğe dönüşüyor ve kısa sürede kendilerini meme büyütme hapları, kimyasal maddeler ve bu konuda çok para harcama eğiliminde buluyorlar.

Bunların çoğu işe yaramaz ve beklenen sonuçları vermezler. Göğüslerinizi doğal olarak ve az bir bedelle büyütmek isteyen bir kadınsanız, bu makale sizin için özel olarak yazılmıştır. Göğüslerinizi büyütmenize yardımcı olabilecek doğal tedavilerin bir listesini verelim.

Göğüsleri nasıl büyütebiliriz ? Memeleri büyütmek için doğal yöntemler

  1. Göğüsleri büyüten yiyecekler ile başlayın

Östrojen hormonu kadın vücudunda çok hayati bir rol oynar. Uyluk, kalça ve tabii ki göğüsler gibi sekonder Cinsel Özelliklerin büyümesi ve gelişmesi için çok önemli rol oynar.Östrojen seviyenizi arttıran yiyecekler var. Bu yiyeceklerden bazıları şunlardır:

Elma

Soya fasulyeleri

Karahindiba Kökü Çayı

Yeşil fasulye

Nohut

  1. Egzersize Başlayın

Hepimiz biliyoruz ki egzersiz yapmak fiziksel refah için gerekli. Egzersizin faydaları sınırsızdır; kan basıncını düşürmekten, Dayanıklılığı arttırmaya kadar. Egzersizin avantajları vardır.

Pus hup, bench press ve göğüs kompresyon gibi bazı egzersizler pektoral kasları hedef alma eğilimindedir (bunlar meme bölgesindeki kaslardır). Yani bu kasları çalıştırarak memeleri doğal yoldan büyütme yapabilirsiniz.

  1. Göğüslere Masaj yapın

Göğüslere masaj yapmak büyümesini sağlamaya nasıl yardımcı olur? Bu iki şekilde çalışır.

Göğüs çevresinde Kan Dolaşımını arttırır

Daha büyük ve daha sıkı göğüsler oluşturmak için meme bölgesindeki dokuları gerer.

Bu yüzden göğüslerinizi günlük rutin olarak masaj yapmaya çalışın. Mükemmel masajı elde etmek için doğal yağlar (Zeytinyağı veya Badem yağı gibi) alın.

Ellerinizi göğsünüzün üzerine koymaya devam edin ve göğsünün çevresini Dairesel yönde devam ettirerek içe doğru sürün.Bunu günde iki kez yapın: Sabahları ve gece yatmadan önce yapabilirsiniz.

  1. Çemen otu ile göğüsleri büyütme

Çemen otu, Hindistan ve Akdeniz bölgesinde gelişen bir bitkidir. Bu bitkinin tohumları dikkate değer bir sağlık yararları listesine sahiptir.

Göğüs büyütmek için. Çemen otu, Meme Bezi’ni uyararak meme büyütme işlemine yardımcı olur, bu da meme dokusunu güçlendirir. Göğüs büyütme için bu olağanüstü Bitkiyi kullanmanın bir sürü yolu var ,meme büyütme için kullanmanın en popüler yolu, bitkisel kapsülleri almaktır.

Çemen otu kullanmanın bir başka yolu Kapsüller gibi, Çemen bitkisel  yağ da her yerde bulunur. Yağı göğüslerinize uygulayın ve nazikçe masaj yapın.Etkisi hemen olmaz farkı 2-3 ay sonra görmeye başlarsınız.

 

  1. Kırmızı Yonca

Kırmızı Yonca (bazen İnek Yonca, Mor Yonca veya Tatlı Yonca olarak adlandırılır) birçok sağlık yararına sahiptir. Boğmaca, Astım, Bronşit ve Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar (CYBH) ile mücadelede yardımcı olduğu bilinmektedir.

Kırmızı Yoncalar, Fitoöstrojenler bakımından zengindir.

Fitoöstrojenler, Östrojenlerin yerine geçer. Östrojenin kadın vücudundaki etkilerini ve fonksiyonlarını hafifçe taklit etmesine izin verir.Kısacası, östrojen ile aynı seviyede çalışır, buda göğüsleri büyütmeye yarar.

  1. Buğday Yağı

Buğday yağı, göğüs büyütme yolları için en etkili Doğal Yağlardan biridir.

Buğday yağının göğüslerinize uygulanmasının, göğüs büyüklüğünü arttırdığı bilinmektedir. Uygun masajla, Yağ göğüslere sızar, pektoral bölgeye kan akışını arttırır ve Metabolizma için uygun Beslenme ve Oksijen sağlar.

Yağ aynı zamanda başka bir avantaja sahiptir. Sarkmayı önleyen zengin E Vitamini kaynağıdır. Avuç içine birkaç damla yağ koyun ve göğüslerinize yaklaşık 10 ila 15 dakika boyunca sağlam bir hareketle masaj yapmak için kullanın.

Günde iki kez bu işlemi yapın farkı zamanla göreceksiniz.

  1. Karahindiba Kökü

Karahindiba kökü, bir çok sağlık faydasına sahiptir Avantajlarından bazıları şunlardır:

Karaciğer toksisitesi ile mücadeleye yardımcı olur

Güçlü antioksidan

Safra üretiminin uyarılması

Ayrıca meme büyütme işlevine de hizmet eder. Yeni meme dokusu ve hücrelerinin oluşumunu katalize ederek çalışır.Kök, Karahindiba Kökü Çayı ve ayrıca Kapsül olarak da alınabilir.

  1. Smoothies diyeti İle göğüs büyütme ( Taze meyve ve meyve sularından yapılan bir diyet türü)

Her biri belirli bir amaca hizmet eden farklı Smoothies diyeti vardır. Kilo almanıza yardımcı olan, bazıları kilo vermeyi kolaylaştıran ve diğerleri göğüs büyütmeyi teşvik etmeye yardımcı olan Smoothies diyeti vardır.

Meme büyütme işlemine yardımcı olan smoothie diyeti ni evinizde rahatlıkla kolayca yapabilirsiniz.

Neye İhtiyacınız Var?

Bir portakal

Yarım Salatalık

Yarım bardak yoğurt

Dört çilek

Yarım çorba kaşığı keten tohumu tozu

Bir bardak Greyfurt

Bir kivi.

Nasıl hazırlanır

Kivi, Portakal ve Salatalığı soyup dilimleyerek başlayın.

Dilimlenmiş meyveleri diğer malzemelerle karıştırın. Sabah ve akşam tüketin. Zaman içerisinde göğüslerinizdeki büyümeyi göreceksiniz.

Yeşil papaya ile göğüs büyütme

Yeşil Papaya, göğüs büyütme söz konusu olduğunda birçok harikalar yaratıyor. Derideki metabolik süreci hızlandırarak işlev görür, böylece meme büyümesine yol açan esnekliğini korur.

Yeşil Papaya Adet Dönemi sonrası daha iyi çalışır. Bu nedenle Papaya’yı meme büyütme için kullanmayı umuyorsanız, Adet döneminiz den sonra kullanın. Zamanla meme büyüklüğünde önemli bir artış göreceksiniz.

Yeşil Papaya, Göğüslerin sıkılığını da sağlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Yorum Yaz