Alternatif Tıp ve Sağlık Haberleri – Aktarnette
Anasayfa » Diyet ve Beslenme » Bölgesel İncelme Tedavi Yöntemleri

Bölgesel İncelme Tedavi Yöntemleri

Bölgesel İncelme Tedavi Yöntemleri

Bölgesel incelme, bayanların bütün diyet, egzersiz, kozmetik ve bitkisel kürler gibi gösterdikleri çabalara rağmen bir türlü inceltemediği bölgesel fazlalıklarından kurtulması demektir. Yıllar boyunca kadınlar ne yaparlarsa yapsınlar vücutlarının bir yerinde bulunan yağlardan kurtulamamışlardır. Bu bölgeler bazen göbek, bazen basen, bazen bacak ya da kalça olabilmektedir.

Kadınları canlarından bezdiren bu bölgesel fazlalıklar, teknolojinin de gelişmesiyle artık kabus olmaktan çıktı. Gelişen teknoloji sayesinde üretilen özel makineler ile yağ dokuları parçalanarak vücudumuzdan idrar ve ter yolu ile atılabilmektedir. Sadece istenilen bölgeye uygulanan bu yöntemler kadınların kurtarıcısı olmuştur.

Kiloları ideal olmasına rağmen göbekleri, basenleri ya da kalçaları fazla yağlı olan kişiler medikal kliniklerde, bu uygulamaları bir uzman eşliğinde yaptırarak kurtulmaktadırlar. Bölgesel incelme için üretilmiş çeşitli yöntemler mevcuttur.

Bölgesel İncelme Yöntemleri

Başlarda cerrahi yöntemler ile bu işlem yapılmaktaydı. Fakat bu yöntem verdiği acı ve ağrıların yanı sıra sosyal hayattan bir süreliğine alıkoyması nedeniyle düşündüren bir yöntemdi. Daha sonraları ise ağrısız sızısız birkaç haftalık süren kısa seanslar ile yapılan uygulamalar geliştirilmiştir. Radyo frekansı, ozon terapisi, oksijen terapisi, Akustik Dalga (AWT) yöntemi, ve daha birçok benzer yöntem ile kadınların bu problemine kalıcı çözümler sunulmaya başlandı.

Eğer sizinde bölgesel incelme konusunda sorunlarınız var ise bunlardan kurtulmak için sizde bu saydığımız tedavilerden birini bir uzman eşliğinde yaptırabilirsiniz. Ayrıca bu yöntemlerden yararlanırken hem sosyal hayatınızdan uzun süreli uzak kalmayacak hem de herhangi bir acı duymayacaksınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz