Akciğerlerdeki Katran ve Nikotini Temizleyen Mucize Tarif

Akciğerlerdeki Katran ve Nikotini Temizleyen Mucize Tarif

Mart 30, 2020 0 Yazar: admin

Bir çoğumuz sigara içiyoruz. Sigaranın sağlığa zararlarından bahsetmeye gerek yok herkes biliyor. Peki akciğerlerimizde biriken katran ve nikotein temizlenmezse ne olur ? En başta kanser olmak üzere çok ciddi akciğer hastalıklarına kapılabilirsiniz.Peki akciğeri ne temizler ?

 

Akciğerlerdeki biriken katranı temizlemek için bitkisel çözüm ile karşınızdayız. Üstelik malzemeleri en yakın aktar da dahil bulabilirsiniz. Akciğeri temizleme yolları çoktur.Ama en etkilisi için malzemelere geçelim.

Akciğeri temizleyen bitkiler

-Soğan

-Zencefil Kök 2 adet

-Bal

-Su

-Sarımsak 1 su bardağı

-Toz Zerdeçal 2 yemek kaşığı

-Sabır otu veya Akçaağaç Şurubu ( yarım su bardağı )

 

Akciğeri temizleyen kür Nasıl Hazırlanır

Büyükçe bir tencerede 1 litre suyu kaynatın. 350 gr ince kıyılmış soğan ekleyin ve ardından 2 adet zencefil kök parçalayarak içine atın.Bu karışımı 2-3 dakika kaynatın.

 

Daha sonra ocağı kısık ateşe alıp toz zerdeçal ekleyin. Sarımsakları ve sabır otu veya akçaağaç şurubu ekleyin. 5 dakika daha hep birlikte kaynatın. Soğumaya bırakın ve süzün. Karışımı buz dolabında saklayın. Tüketirken bal ile tadlandırın.

Günde iki kere aç karına 2 yemek kaşığı tüketin. 3 gün kullanıp 2 gün ara vererek 2 hafta kullanın. Bu karışım akciğerleri tertemiz yapacaktır